Діагностика гідравлічних насосів вантажівок та їх ремонт
Усі галузі спецтехніки не обходяться без гідравлічного устаткування. Багато маніпуляторів та вантажівок оснащені системами гідравліки, основою яких виступає гідронасос. Це надійний механізм, але він може вийти з ладу. Щоб не знадобився ремонт гідравлічного насоса, необхідно регулярно проводити діагностику гідравлічних насосів вантажівок.
Етапи ремонту гідравлічного насосу
Цей елемент служить для перетворення механічної енергії на гідравлічну. Часто він використовується передачі отриманого від двигуна енергетичного потенціалу робочому органу техніки.
При несправності чи підозрі на це майстри проводять низку робіт:
- розбирають механізм та виробляють діагностику;
- ремонтують блок циліндра чи замінюють його новим;
- шліфують або ставлять нову розподільну пластину;
- змінюють ущільнювальні елементи на нові;
- замінюють сальники приводного валу, а також виконують інші дії відновлення нормального функціонування всієї системи.
Коли потрібний ремонт гідравлічного насоса
У разі потреби в ремонті гідравлічного насоса або необхідності проведення планового технічного обслуговування гідравлічної системи звертайтеся до професіоналів нашої компанії в Гайсині.
Розглянемо найпоширеніші причини виходу з ладу даного механізму докладніше:
- Робота на піку тиску. Для спецтехніки є певні норми використання, недотримання яких веде до навантаження машини та її гідравлічних механізмів, що провокує швидке зношування гідросистеми. Гідравлічну систему можна змінити, використовуючи при цьому відповідні гідророзподільники та відповідним чином підстроєні клапани.
- Кавітація. Визначення, яке лякає багатьох — і не дарма, адже його наслідки є досить небезпечними. Він передбачає виникнення досить великих просторів з повітрям (бульбашок), які надалі вибухають, скидаючи тиск робочої рідини в механізмі і завдаючи шкоди навколишнім металевим структурам. Як правило, кавітація може утворюватися в місцях із досить високою швидкістю руху рідкого гідравлічного середовища.
- Аерація. В результаті тривалого безперервного функціонування гідрорідина перенасичується повітрям, що призводить до її окислення та швидкого зносу, а також псування ущільнювальних елементів і формування все тих же засмічень механізму.
- Сторонні елементи. Найчастіше головна причина виходу з ладу устаткування — потрапляння всередину твердих частинок та інших забруднювачів рідинного середовища. Процес засмічення може бути наслідком однієї з вищезгаданих явищ.
Під час не запобігання та не усунуті шкідливі для обладнання явища ведуть до його поломки, і тоді потрібен ремонт гідронасосу або повноцінна заміна робочих механізмів. Щоб не доводити до цього, важливо правильно доглядати техніку, своєчасно проводити діагностику гідравлічних насосів вантажівок, довіряючи цю процедуру професіоналам.