Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Ремонт циліндро-поршневої групи

Ремонт циліндро-поршневої групи
 • Послуга

Ціну уточнюйте

0 (800) 35-93-76
Багатоканальний
 • +380 (67) 537-20-97
  Сервіс Буча
 • +380 (50) 136-54-44
  Сервіс Гайсин
 • +380 (67) 735-93-49
  Легковий сервіс Буча

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ремонт циліндро-поршневої групи
Ремонт циліндро-поршневої групи
Ціну уточнюйте
Послуга
0 (800) 35-93-76
Багатоканальний
 • +380 (67) 537-20-97
  Сервіс Буча
 • +380 (50) 136-54-44
  Сервіс Гайсин
 • +380 (67) 735-93-49
  Легковий сервіс Буча
Опис
Інформація для замовлення

Ремонт циліндро-поршневої групи в СТО Лонгран

Для збільшення тривалості служби мотора і забезпечення його безперебійного функціонування необхідно проводити доглядові процедури за поршневою групою. Щоб визначити можливі проблеми і провести точні роботи, потрібно діагностика. З її допомогою можна відповісти на питання по наявності неполадок, перевірити якість роботи і отримати максимально точні значення за рівнем зносу.

Дана процедура виконується виключно в автомобільних сервісах, які мають відповідне обладнання і знання. Додатково вона дає можливість провести дешевий ремонт, і виключити вихід з ладу всього мотора.

Причини проведення діагностики поршневої групи і можливі проблеми

Діагностика поршневої групи необхідна для виявлення несправностей в циліндрах або самих порушених. Від того, наскільки точно буде проведена процедура, буде залежати вартість ремонтних робіт і експлуатаційні терміни для двигуна. У більшості випадків майстри вибирають три методики для проведення перевірки. Вони мають свої особливості і дають можливість для виявлення неполадок.

Методики для діагностики поршневої групи

Три ключових способу дозволяють швидко визначити проблему для ремонту або заміни поршневої групи. Серед них можна виявити наступні позиції.

 1. Замір компресії. Це один з найбільш поширених методів. Визначення роботи відбувається по тиску стиснення. Для цього необхідна наявність компрессометра. Особливістю є те, що виміри проводяться на добре прогрітому моторі.
 2. Дослідження по витраті картерних газів. Цей метод не відрізняється точністю, це пов'язано з тим, що газ може просочуватися через сальники. Подібну похибка можна прибрати тільки при примусовому видаленні газів і створення в ньому необхідного тиску. Цей процес відрізняється трудомісткістю. Додатково на точність впливають вібрації.
 3. Використання пневмотестери. При його застосуванні можна виявити конкретний циліндр з дефектом. Проблема полягає в тому, що поршень потрібно встановити на середині і в верхній точці, що проблемно особливо при автоматичній коробці.

Всі методики мають різну чутливість, позитивні і негативні сторони. Останнім часом більшою популярністю користується комп'ютерна діагностика, яка володіє більш високою точністю.

Проблеми, при яких може знадобитися заміна поршневий групи в «Лонгран»

Ремонт поршневий групи, ціна на яку може залежати від виду несправності, може бути повним або частковим. Все залежить від того, який дефект був виявлений. Серед них можна виділити:

 • знос або дефекти кілець на поршні;
 • спідниця поршня має задираки або зачіпки;
 • внутрішні стінки циліндра пошкоджені;
 • передчасний або експлуатаційний знос вкладиша шатуна або корінного підшипників;
 • знос стінок внаслідок порушення мастильного процесу.

У сервісі «Лонгран» можна провести діагностику поршневої групи в місті Буча. Ми надаємо якісні послуги за привабливими цінами. Для консультації можна зателефонувати нам по телефону або залишити заявку на сайті.

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner