Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Про нас

Q-Service Truck — це загальнонаціональна мережа автомайстерень, що займаються технічним обслуговуванням і ремонтом комерційних автомобілів: вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів. Концепція об'єднання автомайстерень під одним знаком якості була створена в 1999 році в Польщі компанією «Inter Cars S. A.» — найбільшим імпортером і дистриб'ютором запасних частин для більшості марок легкових і вантажних автомобілів. Компанія «Inter Cars S. A» є власником товарного знаку Q-Service Truck.

Зараз мережа Q-Service Truck налічує понад 75 станцій технічного обслуговування на території Польщі. З 2017 компанія Inter Cars Ukraine початку впроваджувати концепцію Q-Service Truck на станціях технічного обслуговування по всій території України.
12-13 січня 2018 у місті Лодзь у Польщі відбулася традиційна зустріч представників компанії Inter Сагѕ з представниками мережі Q-Service Truck. В цьому році у зустрічі також взяли участь представники перших Q-Service Truck в Україні, що приєдналися до концепції Q-Service Truck в 2017 році. У їх числі і наш Сервісний Центр ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І МІКРОАВТОБУСІВ «ЛОНГРАН».

Зростання попиту і вимог клієнтів стимулює впроваджувати високі стандарти, необхідні для конкуренції на автомобільному ринку. У концепції Q-Service основний вектор спрямований на якість надаваних послуг, тому автомайстерні, об'єднані під знаком Q-Service Truck – це завжди високий рівень якості сервісу і обслуговування.

Інформація про компанію

Назва:
Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН
Тип компанії:
Торгова компанія, Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner