Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Заміна аналогового тахографа на цифровий

Заміна аналогового тахографа на цифровий

Після запровадження на законодавчому рівні в обов'язковому порядку оснащення транспортних засобів, які належать до категорій М2, М3 і N2, N3 спеціалізованими тахографами, більшість керівників транспортних підприємств задаються питаннями про те, який вибрати пристрій, і чи можна використовувати аналоговий тахограф?

Крім того, виникає ряд питань про те, як знизити витрати при експлуатації таких пристроїв? Давайте розглянемо дану тему в деталях.

Особливості нормативних актів: чи потрібно змінювати аналоговий на цифровий тахограф

Якщо вам необхідно дотримання всіх законів, краще поставити цифровий тахограф європейського виробництва, і виконувати всі умови використання, які детально описані в Європейській угоді, що стосується діяльності екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автоперевезення. У таких ситуаціях ви повністю забезпечите себе від звинувачень у порушеннях.

Аналоговий тахограф

Установлення тахографа у комплексі з обмежувачем швидкості дає можливість власникам автомобілів досягти економії палива, оскільки водій не зможе перевищити ліміт в 90 км/год.

При використанні транспортного засобу з установленим тахографом на території України необхідно наявність сертифіката про відповідність прийнятим технічним вимогам. Якщо транспорт виїжджає за межі України, то потрібно і відповідність ЄУТР.

Кожен пристрій, яке сертифіковане згідно з ЄУТР, має сертифікат, інакше авто не пропустять через кордон.

Отже, потрібно змінювати аналоговий на цифровий тахограф?

Відповідно до вимог ЄУТР, починаючи з 16.07.2006, допускається установка виключно типів цифрових пристроїв, з персональними чіп-картами у кожного водія. Кожен фахівець підприємства повинен мати власну мапу і продовжувати термін її дії.

Для зчитування даних з пристрою знадобиться карта підприємства і особливий прилад для зчитування інформації. При використанні тахографа потрібно мати папір для принтера, яка застосовується в момент перевірки або обслуговування пристрою.

Машини, випущені до 2006 року оснащені аналоговими тахографами, а починаючи з 2006 року, всі європейські автомобілі мають цифрові пристрої, при цьому з 2010 року заборонено проводити ремонт аналогового апарату.

Цифровий тахограф фото

Потрібно міняти аналоговий тахометр на цифровий: як вибрати апарат

Головним недоліком таких пристроїв є відсутність можливості ремонту. При виході з ладу, буде потрібно повна заміна тахометра. Але враховуючи особливості електроніки, пристрій більш надійно і має тривалий термін експлуатації.

Існує кілька компаній, що випускають цифрові тахометри:

  • Continental VDO — займає більшу частину ринку, оскільки вважається однією з відомих марок і має безліч сервісних центрів.
  • Нжк Efkon або Нжк Intellik — відрізняється наявністю окремого блоку для принтера. Перевагою є можливість заміни вузла друку, що скорочує витрати при несправностях.
  • Actia, Stoneridge — вкрай рідко використовуються на транспортних засобах. Даний бренд не володіє сертифікатом «правила однієї хвилини», і з 2011 року не випускає приладів.

Кращим рішенням стане купівля у офіційних представників, які мають необхідні дозволи для встановлення та обслуговування.

Цифровий тахограф

Потрібно міняти аналоговий тахометр на цифровий: вартість і особливості установки

Ціна на заміну залежить від тарифів сервісного центру. Необхідно розуміти, що крім установки потрібно калібрування приладу.

Установка виконується таким чином:

  • Прилади у вигляді радіомагнітола потребують виключно в заміні і проведенні калібрування.
  • У вигляді спідометра — потрібно проведення додаткових процедур по установці нового вимірювача з шиною виду CAN. Виконується для виключення розбіжностей даних спідометра і приладу.
  • У випадку з пристроями 1319 або EGK 100, також буде потрібно заміна спідометра.

Компанія Лонгран здійснює повний комплекс процедур по заміні тахографів — установку, калібрування пристрою, а також додаткові роботи. Ми працюємо як з аналоговими, так і цифровими моделями.

Завдяки професіоналізму наших співробітників виключаються можливі неточності або неправильний монтаж.

Дізнатися точну вартість роботи можна в телефонному режимі, зв'язавшись з нашими фахівцями. Ви отримаєте детальну консультацію і відповіді на усі важливі питання.

Звертайтеся до професіоналів! Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте якісну заміну тахографів!

 

 

 

Також, вас можуть зацікавити послуги SEO.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner