Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Автоаксесуари

Від компресора до сигналізації — популярні аксесуари для авто

Для більшості з нас автомобіль — це не просто бездушний механізм, а справжній друг і помічник, потрібно як слід піклуватися в обмін на безвідмовну роботу. Відмінним подарунком як для самого авто, так і для його власника стануть всілякі аксесуари, покликані вирішувати широкий спектр самих різних завдань:

 • Підвищувати безпеку руху.
 • Скрашувати час в довгій дорозі.
 • Сприяти зниженню стомлення і швидкому відновленню сил під час відпочинку.
 • Контролювати і підтримувати найбільш важливі системи автомобіля в справному стані.
 • Захистити техніку від будь-яких зазіхань різного роду зловмисників.

Де купити аксесуари для автомобіля

Сервісний центр ЛОНГРАН пропонує на своєму сайті великий вибір найбільш потрібних і корисних аксесуарів для авто в столиці. Водіїв-професіоналів, які проводять чимало часу в дорозі, не обійтися без сучасної радіостанції, необхідної для спілкування з колегами, отримання інформації та екстреного зв'язку. Розроблена з використанням передових технологій, вона відрізняється компактними габаритами і безмежними функціональними можливостями. Рідкокристалічний дисплей, що використовує новітню технологію WBL (Bright White Light), дозволяє легко зчитувати інформацію при будь-якому освітленні, не відволікаючи надовго увагу від дорожньої ситуації. Для підвищення безпеки руху, передбачена можливість підключення бездротових пристроїв, що використовують технологію Bluetooth WA, а також Bluetooth-тангенти Hands Free.

Найпопулярніші аксесуари для автомобіля в Києві

Про безпеку Вашого автомобіля у відсутність власника, надійно подбати система сигналізації, що входить в перелік самих необхідних аксесуарів для автомобіля в Києві. Головною відмінністю сигналізації, призначеної для установки на вантажний автомобіль, є робоча напруга 24 В, тоді як на легковиках використовуються більш прості 12-вольт пристрою. Також вона пропонує чимало корисних функцій для підвищення комфорту:

 • автозапуск;
 • робота з передпусковим підігрівачем;
 • управління люком і склопідйомниками;
 • автоматичне регулювання сидінь і рульової колонки;
 • включення освітлювальних приладів при запуску з місця;
 • інтелектуальна «світлова доріжка» при постановці на охорону і багато іншого.

Аксесуари для авто за доступною ціною

В арсеналі кожного водія повинен бути електричний компресор для підтримки оптимального тиску в шинах. Недорогі компактні моделі відрізняються високою продуктивністю і зручно підключаються прямо в роз'єм прикурювача, що дає можливість обійтися без окремої розетки. Високотехнологічне зарядний пристрій на мікропроцесорних компонентах подбає про «здоров'я» акумулятора — одного з найбільш відповідальних компонентів електросистеми будь-якого авто. Універсальні моделі, розраховані на напругу 12/24 Вольта, забезпечені режимом багатоступінчастої зарядки і функцією відновлення пластин АКБ.

Вибирайте подарунки для себе і своєї вантажівки — на сайті СЦ ЛОНГРАН. Тепер можна придбати аксесуари для автомобіля за найдоступнішими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner