Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Тарування тахографів

Тарування тахографа — процедура точного налаштування обладнання, призначеного для контролю діяльності водія, а також технічних показників транспортного засобу.

Процедура виконується в обов'язковому порядку для вантажних автомобілів з повною масою більше трьох з половиною тонн, у відповідності з нормативними актами контролюючих органів влади. В інших випадках, тахограф вважають несправним, що призводить до накладання адміністративних штрафів.

Довірте Ваш автомобіль професіоналам! Компанія «Лонгран» здійснює повний цикл робіт з приладами даного різновиду, включаючи:

 • установку;
 • проведення калібрування аналогових тахографів;
 • проведення калібрування цифрових тахографів;
 • заміну кабелю;
 • заміну датчика.

Тарування тахографа в Україні: особливості процедури

Роботи такого характеру прості і в більшості випадків виробляються в один або декілька етапів. У ході процедури проводять лінійну корекцію даних, усувають похибки системи фіксації даних.

Основною метою є перевірка обладнання на відповідність заявленим вимогам. При своєчасному виконанні тарування тахографа гарантується точне відображення періодів руху, правильні показники параметрів автомобіля, а також фіксуються зміни режимів роботи і відпочинку. За фактом виконання необхідних заходів встановлюється спеціальна пломба і таблиця, що підтверджує проведення роботи, видається спеціальний сертифікат.

Данный комплекс мероприятий необходимо выполнять раз в 24 месяца, в случае наличия международного сертификата соответствия прибора, или раз в 36 месяцев для приборов с блоком СКЗИ.

При необходимости возможно проведение внеплановой тарировки тахографа. Среди таких ситуаций можно выделить следующие:

 • Постановка транспортного средства на учет с цифровым прибором.
 • Выполнение ремонтных работ, включая смену кабеля, датчиков текущей скорости, манипуляции с коробкой переключения передач, установку шин либо иных запчастей.
 • Втрата таблиці проведеної калібрування або порушення цілісності пломби.
 • Зміни характеристичних коефіцієнтів.
 • Виявлення неправильного відтворення часу.
 • Установка приладу на інший транспортний засіб.
 • Видача іншого номера реєстрації.

Методика калибровки аппарата, которая позволяет обеспечить его оптимальную работу на постоянной основе, включает в себя измерение нескольких показателей, наиболее важным среди которых считается характеристический коэффициент. Необходимые мероприятия проводятся с помощью автоматических и ручных способов.

Стоимость тарировки тахографа

Компания «Лонгран» предоставляет своим клиентам наиболее выгодные цены на услуги. Полная стоимость рассчитывается с учетом текущих цен на комплекты пломбировки, соответствующей таблицы калибровки и оформляемого сертификата.

Более детально о ценах можно узнать, связавшись с нашими специалистами по телефону.

Тарировка тахографа в Киеве: наши преимущества

Компания «Лонгран» предлагает Вам воспользоваться услугами опытных профессионалов. При проведении работ применяется высококачественное оборудование, обладающее всеми необходимыми сертификатами. Кроме того, возможно заключение договоров на долгосрочное обслуживание на максимально выгодных условиях для клиента.

Обращайтесь к нам уже сегодня!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner