Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Сервіс легкових автомобілів в Бучі

Автосервіс легкових автомобілів компанії «Лонгран» пропонує Вам високоякісні послуги по ремонту транспортних засобів, планового обслуговування і необхідних діагностичних процедур.

Своєчасне проходження обслуговування, діагностики та усунення проблем, що виникають в ході експлуатації, дозволяє уникнути істотних проблем з автомобілем. При відсутності належного догляду та контролю роботи технічних складових існують загрози безпеці життя та здоров'я водіїв та пасажирів, приведення в непридатність основних частин авто, створення аварійних ситуацій.

Звертайтеся до професіоналів! Компанія «Лонгран» здійснює повний комплекс заходів з ремонту та обслуговування автомобілів легкового типу. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і намагаємося надавати оптимальні умови співпраці.

Технічне обслуговування і ремонт легкових автомобілів: переваги сервісу «Лонгран»

Компанія надає унікальні умови обслуговування приватних і комерційних осіб. Ось деякі наші переваги:

  • Команда досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію і здатних впорається з будь-якою несправністю автотранспортного засобу.
  • Застосовуємо новітнє обладнання та інструменти відомих світових виробників, що забезпечують високу точність діагностики і якість виконуваних робіт.
  • Можливість довгострокового співробітництва з висновком спеціалізованого договору, завдяки якому клієнт отримує масу привілеїв у вигляді відстрочок платежів, отримання знижок на певні послуги та товари.
  • Налагодили партнерські зв'язки з виробниками основних запчастин і деталей, а також комплектуючих, що дає можливість виключити тривалі постачання і дозволяє істотно знизити загальну вартість послуг.

СТО легкових автомобілів: як почати співпрацювати

Вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами в телефонному режимі або відвідати станцію технічного обслуговування. Наші співробітники з радістю проконсультують Вас з усіх хвилюючих питань і допоможуть знайти оптимальний варіант співпраці.

Ми працюємо як з приватними особами, так і з великими комерційними організаціями. Компанія володіє всіма необхідними сертифікатами якості та ліцензіями.

Автосервіс легкових автомобілів: додаткові послуги

Серед додаткових послуг нашої компанії варто виділити можливість виїзду фахівців на місце поломки. Наші фахівці в мінімальні терміни проведуть екстрений ремонт Вашого автомобіля і усувати неполадки будь-якої складності.

Співпрацюючи з нами, Ви маєте можливість замовити необхідні запчастини і комплектуючі безпосередньо від виробників або підібрати високоякісні аналоги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner