Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Діагностика двигуна вантажного автомобіля

Діагностика двигуна вантажного автомобіля

Діагностика вантажного автомобіля — важливий етап ремонту і обслуговування транспортних засобів. Без проведення якісної діагностики дуже складно визначити приховані причини несправностей і поломок обладнання.

Для чого потрібна комп'ютерна діагностика вантажівок

Будь-який транспортний засіб потребує систематичної перевірки всіх вузлів і механізмів. Справність автомобіля гарантує безпеку в процесі водіння, а діагностика дозволяє своєчасно визначити неполадки і проблеми, щоб провести ремонт.

Важливо своєчасно перевіряти всі електронні системи автомобіля і його двигун, оскільки раптові поломки можуть призвести до виникнення небезпечних аварійних ситуацій.

В ході комп'ютерної діагностики вантажівок проводиться дослідження:

 • Електронного блоку управління двигуна;
 • Системи палива;
 • Трансмісії;
 • Ходової частини;
 • Гальмівний системи;
 • Вихлопної системи;
 • Пневматичної підвіски.
Комп'ютерна діагностика двигуна

Такі дослідження дають можливість не тільки визначити можливі неполадки, але і діагностувати основні причини їх виникнення.

З кожним роком зростає потреба у зниженні рівня шкідливих викидів у навколишнє середовище, забезпечення безпеки водіїв, а також їх комфорту. Саме тому постійно зростає кількість електричних приладів у будь-якому транспортному засобу.

Крім систем управління двигуном, є ще маса додаткових пристроїв.

Особливості діагностики двигуна вантажних автомобілів

Будь-яка діагностика транспортних засобів починається з перевірки самої важливої частини — двигуна. Це перший пристрій, яке почали оснащувати електронним управлінням ще в 90-х роках.

Сьогодні будь-яка автомобільна майстерня повинна володіти спеціалізованими системами для здійснення таких процедур:

 • Визначення і видалення кодів помилок.
 • Зчитування основних технічних параметрів вантажівок, які потрібні для правильної діагностики, включаючи безліч різних показників.
 • Диагностику состояний элементов двигателя — состояние иммобилайзера, текущая позиция сцепления и педали тормоза, показатели торможения, конечные условия.
 • Отображение состояния вентилятора, реле помпы, инжекторов.
 • Наличие повреждений цилиндра.
 • Коды для запасных частей, в том числе инжектора.

Диагностика грузового автомобиля включает в себя и системы контроля стабильности, а также тормозные системы. Проводится считывание и удаление ошибок, особых технических параметров, запуск соленоидных клапанов, а также преобразователей тормозов.

Крім того, важлива правильна діагностика підвіски. Проводиться коригування рівня, регулювання інших параметрів.

Комп'ютерна діагностика двигуна фото

Особливої уваги при діагностиці вантажного автомобіля заслуговує бортовий комп'ютер і приладова панель.

Бортові комп'ютери встановлюються для управління системою в комплексі. Працюючи з цими приладами, проводиться зчитування всіх основних параметрів і показників додаткового функціоналу автотранспортного засобу.

Комп'ютерна діагностика вантажівок в Лонгран

Звернувшись в компанію Лонгран, ви зможете скористатися послугами комп'ютерної діагностики автомобілів з використанням високоточного професійного обладнання.

Наші фахівці допоможуть своєчасно виконати необхідні діагностичні процедури, визначивши всі причини поломок і неправильної роботи систем. Досвідчені професіонали постійно проходять підвищення кваліфікації, і вдосконалюють свої навички.

Використовується новітнє обладнання.

Всі роботи виконуються в найкоротші терміни, на кращих умовах для замовника.

Крім того, компанія встановлює доступні і лояльні ціни. При необхідності, наші співробітники приїдуть на місце поломки і проведуть необхідні процедури.

Звертайтеся до нас прямо зараз!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner