Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Як виконується ремонт причепів і напівпричепів

Як виконується ремонт причепів і напівпричепів

Ремонт причепів, а також ремонт напівпричепів вантажних автомобілів — необхідна процедура, що дозволяє забезпечити процес перевезень і експлуатації транспортних засобів, виключити раптові проблеми. Необхідність систематичного ремонту обумовлена інтенсивною і тривалою експлуатацією, а також низькою якістю дорожніх полотен і несприятливими умовами використання.

Ремонт причепів: ознаки несправностей та діагностика

Існує ряд характерних ознак несправності причепів або напівпричепів:

  • Порушення поздовжньої стійкості напівпричепа.
  • Відведення в певну сторону в момент руху.
  • Виникнення виляння, яке не передбачено технічними параметрами.
  • Виникнення сторонніх шумів і скрипів в момент повороту.
  • Проблеми в роботі гальмівної системи автомобіля.
  • Прояв вертикальних коливань при русі без завантаження.

Перед проведенням ремонту необхідна точна діагностика — від зовнішнього огляду до використання спеціалізованої техніки, щоб визначити причини виникнення неполадок.

Ремонт причепів: ознаки несправностей та діагностика - зображення

Як виконується ремонт рам причепів

Завдяки сучасному технічному оснащенню, пошкоджені рамні конструкції можна відновити. Спеціалізоване обладнання дає можливість виправляти рами причепів, а також напівпричепів, виключаючи виникнення додаткових поломок.

Зазвичай використовують гідравлічні стапелі, оснащені лазерними вимірювачами, а також спеціальним програмним забезпеченням. Дане обладнання дозволяє контролювати геометричні особливості рами з високою точністю, в тому числі в процесі виправлення.

Рама кріпиться на стапелях за допомогою стендів, які дозволяють виправити будь-які деформації.

Застосовуються та гідравлічні пристрої. Ремонтні стенди комплектуються видовженими балками, виконується корекція рам будь-яких габаритів.

Вимірювальні системи дозволяють відновлювати геометрію з точністю до міліметрів. Швидкість виконання ремонтних робіт варіюється в залежності від характеру пошкоджень і ступеня деформації. Надто спотворені ділянки необхідно утримувати під навантаженнями більш тривалий період. При особливо складних випадках застосовуються установки для індукційного нагріву, що впливають на метал високими температурами. При цьому конкретні параметри і склад металу не змінюються.

На завершальних етапах ремонту рам причепів наносять антикорозійне покриття і фарбу. Після ремонту проводиться повторна діагностика.

Додаткові роботи по ремонту причепів - зображення

Як виконується ремонт осей причепів

Заходи з ремонту осьової частини причепа або напівпричепа можуть включати в себе як основні, так і додаткові роботи. На початковому етапі проводиться діагностика стану осі, виявляються деформації. Проводиться комплексне відновлення геометрії, усуваються деформовані ділянки, виконується повна реставрація. При необхідності виконується відновлення ЦАПФ, наплавлення додаткового металу, а також нарізка нової різьби.

Ремонт осей причепів може включати в себе правки гальмівних супортів і валів, проведення проточки барабанів.

Такі роботи обійдуться дешевше, ніж придбання та встановлення нової осі, при цьому деталі не поступаються в якості новим.

Перед установкою проводиться додаткова діагностика, щоб виключити розвал і виникнення перекосів.

Додаткові роботи по ремонту

Існує цілий перелік додаткових ремонтних робіт. Можливе проведення комплексної перевірки корпусної частини на наявність механічних пошкоджень та інших дефектів.Також здійснюється фарбування, перевірка гідросистеми, реставрація ходової, діагностика та відновлення інших вузлів.

Рекомендуємо звернутися в сервісний центр ЛОНГРАН, який користується популярністю у багатьох власників автомобілів. Фахівці центру володіють істотним досвідом в даній сфері і здатні в найкоротші терміни усунути навіть самі серйозні поломки. Використовується високоточне обладнання, що відповідає сучасним стандартам.

Компанія пропонує оптимальні умови співпраці для кожного клієнта. Звертайтеся в сервісний центр ЛОНГРАН прямо зараз!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner