Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Як проводиться ремонт КПП і редукторів

Як проводиться ремонт КПП і редукторів

Своєчасний ремонт редукторів і коробки перемикання передач — важливий фактор, що забезпечує безпечну експлуатацію транспортного засобу, відсутність раптових поломок, а також комплексних порушень важливих вузлів автомобіля.

При перших ознаках несправностей необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців для проведення діагностики і усунення неполадок.

Як проводиться ремонт авто редукторів

Головною причиною виникнення несправностей редукторів прийнято вважати несприятливі умови використання. При короткочасних навантаженнях з характерними ударами руйнуються зуби головної передачі і валові підшипники. У таких ситуаціях необхідно термінове проведення ремонтних робіт, оскільки при експлуатації несправного редуктора виникають серйозні поломки вузлів транспортного засобу.

Виділяють характерні ознаки несправності редукторів:

  • сторонні звуки і шуми;
  • зростання показників механічних втрат при русі транспортного засобу;
  • відсутність передачі крутного моменту.

Ремонт редукторів включає в себе зняття вузла з автомобіля, проведення діагностики — мойка та дефектація з подальшою заміною пошкоджених елементів. У процесі складання здійснюється регулювання зазорів та люфтів, після чого виконується установка на автомобіль.

Ремонт КПП і редукторів - зображення

Як виконується ремонт КПП

Коробка передач — важливий вузол у кожному транспортному засобі. При виникненні несправностей КПП суттєво зростають ризики потрапляння в ДТП.

Незважаючи на високий ступінь надійності сучасних агрегатів, при тривалій експлуатації і високих навантаженнях, виникає потреба проведення ремонту.

Існує ряд ознак несправності КПП:

  • сторонні шуми, звуки;
  • складності при перемиканні передач;
  • вимикання передач без причини;
  • відсутність можливості включити певну передачу.

Виділяють різні причини виникнення таких несправностей. Порушення роботи КПП можуть виникнути при агресивній манері водіння, при різких стартах і зупинках. Крім того, причиною поломок може стати брак мастила всередині пристрою або несвоєчасна його заміна. У деяких випадках водій використовує низькоякісне масло, що призводить до виведення з ладу КПП. Зустрічаються ситуації, коли коробка передач виходить з ладу через систематичного перегріву.

Виконання ремонту КПП - зображення

Ремонт КПП включає в себе повну діагностику для виявлення несправностей і їх причин, подальший демонтаж вузла з автомобіля, його розбирання і миття, проведення дефектації. Фахівці складають звіт і підбирається оптимальний спосіб ремонту. Пошкоджені деталі, виявлені в ході дефектації, підлягають заміні, в рідкісних випадках - відновлення. Надалі проводиться збірка трансмісії з ретельної регулюванням зазорів і люфтів. Пристрій встановлюється в транспортний засіб. На завершальному етапі проводиться настройка КПП і її тестування.

Де замовити ремонт коробки передач в Києві

Якщо Ви зіткнулися з поломкою КПП або редуктора - оптимальним рішення стане звернення в сервісний центр ЛОНГРАН. Станція оснащена високоточним сучасним обладнанням, яке дає можливість оперативно виявити несправності і їх причини, після чого провести необхідні роботи.

Наші фахівці мають значний досвід роботи в даній сфері і постійно вдосконалюють навички, відвідуючи спеціалізовані курси. Ми впораємося навіть з дуже серйозними поломками, виконаємо відновлення або заміну необхідних деталей.

Компанія пропонує кращі умови співробітництва кожному клієнту. Ми використовуємо оригінальні запчастини від виробника або високоякісні аналоги, встановлюючи доступні і лояльні ціни.

Звертайтеся до нас прямо зараз!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner