Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Кваліфікований ремонт КПП до вантажівок в Києві

Кваліфікований ремонт КПП до вантажівок в Києві

Редуктори і коробки передач (КПП) вантажних автомобілів є досить складними агрегатами, які вимагають правильної експлуатації і кваліфікованого обслуговування. Інтенсивна експлуатація в складних дорожніх умовах і підвищені навантаження, що припадають на трансмісію, можуть суттєво зменшити закладений конструкторами ресурс, внаслідок чого агрегату буде потрібно позаплановий ремонт. Основними симптомами, при яких слід невідкладно звертатися в спеціалізований сервіс по ремонту КПП до вантажівок в Києві, є:

  • Витік масла з КПП.
  • Сторонні шуми, завивання або тріск при русі на певних швидкостях.
  • Утруднення з включенням однієї або всіх передач.
  • Мимовільне вимикання (вибивання) передач.

При своєчасному усуненні подібні несправності не встигають завдати великої шкоди трансмісії, однак, якщо занадто затягувати з ремонтом, то його вартість може виявитися набагато більшою, так і усунення проблем займе більше часу.

Ремонт КПП до вантажівок в Києві - фото

Ремонт КПП вантажних авто за європейськими стандартами

Не менш важливе значення має і рівень кваліфікації сервісменів. Якісний ремонт КПП вантажних авто — це робота, яка не під силу дилетанту або гаражному майстру, оскільки вона вимагає спеціальних знань, великого практичного досвіду і відповідного оснащення дорогим обладнанням. Наприклад, як визначити стан деталей трансмісії? Кожен раз розбирати агрегат при технічному обслуговуванні занадто складно і дорого, тому на професійних СТО широко застосовується комп'ютерна діагностика. З її допомогою оперативно виявляються всі проблемні місця, приймається рішення про те, чи потрібно розкривати редуктор або коробку передач, а також визначається номенклатура запасних частин, які будуть потрібні для ремонту. Заздалегідь підготувавши, можна до мінімуму скоротити терміни проведення ремонту — адже кожен день простою комерційної техніки загрожує великими збитками для її власника. А низькокваліфікований ремонт в умовах приватного гаража, до якої іноді вдаються несвідомі клієнти, які ганяються за копійчаною економією, згодом обертається вельми значними додатковими витратами у разі раптової поломки вантажівки.

Ремонт КПП вантажних авто - фото

Доступна вартість ремонту КПП в Києві

Послуги спеціалістів сервісного центру ЛОНГРАН цілком доступні, а високий рівень їх підготовки дає можливість успішно усувати будь-які, навіть найскладніші та нетипові несправності. Ремонт валів, шестерень, ковзної муфти, приводних вилок перемикання і синхронізаторів здійснюється із застосуванням спеціалізованого обладнання, без якого не варто навіть братися за обслуговування. Після діагностики коробки передач її знімають з вантажівки, проводять розбирання і дефектовку основних вузлів. Для цього використовуються спеціальні знімачі, пресове обладнання, а також пристосування для розігріву деталей, посаджених «на гарячу». Після заміни шестерень, підшипників і приводних валів їх необхідно точно відрегулювати для правильного і чіткого включення передач, а всі сальники і прокладки — грамотно встановити, оскільки при найменшому перекосі неминучі витоку мастила, що призводять до перегріву, прискореного зносу вузлів і їх передчасного ремонту. Краще один раз зробити добре, щоб потім не переробляти — звертайтеся до досвідчених фахівців СЦ ЛОНГРАН, якщо Вам потрібен ремонт КПП до вантажівок в Києві. Для постійних клієнтів передбачені знижки, відстрочення платежів і інші приємні бонуси, які дозволяють знизити витрати на обслуговування техніки без найменшого збитку для її надійності і безпеки руху.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner