Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Вантажний сервіс DAF

Вантажний сервіс DAF

Особливості ремонту DAF в СТО «Лонгран»

Ремонт DAF вимагає професійного підходу та спеціальних інструментів, що й пропонує клієнтам сервісний центр «Лонгран». Ці вантажівки не ламаються частіше за інших, але набагато вигідніше проводити регулярну діагностику, ніж потім усувати наслідки несправності. Наші фахівці з великим досвідом роботи зможуть швидко і якісно перебрати всі основні вузли проблемної системи, виявити проблему та найближчим часом її усунути.

Види діагностики DAF

Перед початком будь-яких ремонтних робіт у сервісному центрі проводиться діагностика. Це комплекс заходів для аналізу коректності роботи систем авто і виявлення несправностей без розбирання основних вузлів. Пропонуємо такі види діагностики:

  • Комп'ютерна — проводиться за допомогою підключення комп'ютерного обладнання зі спеціалізованим ПЗ.
  • Фізична — майстер-діагност досліджує автомобіль, спостерігає за роботою систем і робить висновок про несправності.
  • Дистанційна — дуже ненадійний метод діагностики, якщо спілкування відбувається по телефону або у чаті з фахівцем, який не бачить авто і сприймає інформацію про неполадки зі слів власника (але цей метод може стати в нагоді для вирішення нескладних проблем, пов'язаних з прочищенням системи, заміною технічних рідин і т. д.).

Також діагностика буває комплексною або вузьконаправленою. Перша припускає аналіз роботи всіх систем автомобіля, друга — лише деяких з них. Не варто нехтувати послугою діагностики, оскільки від того, наскільки швидко будуть ідентифіковані несправності, безпосередньо залежить вартість наступного ремонту. На ранньому етапі можна обійтися відновленням пошкодженої деталі, в той час як згаяний час може обернутися необхідністю заміни на нову, що значно дорожче діагностики.

Ремонт вантажівок DAF

Найбільш затребувані серед власників DAF наступні види ремонтних робіт:

  • ремонт турбіни ДАФ;
  • ремонт гальмівної системи;
  • ремонт плд секцій ДАФ;
  • ремонт пневматичної підвіски;
  • ремонт двигуна й балансування циліндрів;
  • ремонт ходової.

Також у сервісі можна встановити додаткову підсвітку, налаштувати систему кліматичного контролю або відновити кузовні елементи після ДТП.

У скільки обійдеться ремонт вантажного автомобіля DAF

При необхідності ремонту вантажівки DAF, варто відзначити, що вартість на певні види послуг не фіксована. Навіть стандартний ремонт двигуна може припускати різний обсяг робіт залежно від ступеня зносу елемента. Тому вартість розраховується індивідуально з урахуванням ціни запчастин, витрат на діагностику та роботу працівників. Щоб заощадити кошти і час, замовте позапланову діагностику — своєчасне виявлення проблем послужить запорукою безпеки.

Ремонт грузовых автомобилей DAF - фото

Популярні послуги

Вантажний сервіс в Бучі

Вантажний сервіс в Гайсині

Зварювання аргоном

Ремонт КПП

Ремонт кондиціонерів

Ремонт редукторів

Ремонт паливних баків

Ремонт автоелектрики

Ремонт КПП та редукторів

Комп'ютерна діагностика

Промивання радіаторів грубок

Капітальний ремонт двигуна

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner