Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Як вибрати оптимальний сервіс з ремонту автомобілів

Як вибрати оптимальний сервіс з ремонту автомобілів

Кожному автовласнику доводиться звертатись на СТО для обслуговування своєї машини. Зрозуміло, поки вона нова, слід користуватися послугами дилерського сервісного центру, на який оформлена гарантія, а коли вона закінчиться, можна буде вибирати автосервіс, послуги та ціни якого Вам найбільше сподобаються. І зробити правильний вибір дуже непросто — незважаючи на те, що в столиці багато різних СТО, далеко не всі з них повною мірою відповідають вимогам, що висуваються. Особливо це актуально, коли йдеться про необхідність планового технічного обслуговування — адже якщо потрібен, наприклад, кузовний ремонт або послуги автоелектрика, краще звернутися на вузькоспеціалізований сервіс.

Як знайти свій сервіс з ремонту автомобілів

Щоб визначити, який сервісний центр найкраще Вам підійде, насамперед необхідно чітко сформулювати свої запити та побажання щодо СТО. Серед головних критеріїв вибору зазвичай називають такі:

  • доступні ціни на послуги;
  • оперативність виконання;
  • професіоналізм сервісменів;
  • уважність, привітне ставлення до клієнтів.

При цьому для того, щоб зробити оптимальний вибір, всі перераховані критерії слід розглядати в комплексі, не віддаючи помітної переваги якомусь одному з них і не керуючись виключно фінансовими міркуваннями.

Збалансований вибір автосервісу - порівнюємо послуги та ціни

Як правило, мультибрендові сервісні центри, що займаються постгарантійним техобслуговуванням авто, можна умовно поділити на три категорії:

  • великі широкопрофільні;
  • дрібні функціональні;
  • вузькоспеціалізовані, що надають лише певний список послуг.

Головною перевагою солідних автосервісів є відмінна репутація, заснована на професіоналізмі співробітників та відповідному технічному оснащенні. Однак і розцінки на обслуговування у них зазвичай дещо вищі — невеликі СТО, що мають лише пару боксів, найчастіше пропонують привабливіші цінники. Щоб зробити збалансований вибір, варто порівняти список послуг та порівняти ціни на них.

Комфортний сервіс - запис на ремонт автомобіля

До того ж, на професійному автосервісі зазвичай не буває черг - клієнти заздалегідь записуються по телефону на зручний для них час. Запчастини використовуються тільки оригінальні, але завдяки прямим поставкам від автовиробників коштують вони помітно дешевше, ніж аналогічні деталі, які можна купити у роздрібній мережі. Гарантія видається комплексна, причому підтверджена відповідними документами, тоді як автолюбителям, які звертаються до гаражні СТО, сподіватися доводиться виключно на чесність майстра, а всі необхідні витратні матеріали та запчастини для обслуговування купувати самостійно, що не зовсім зручно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner