Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Основні правила зберігання шин

Основні правила зберігання шин

На ринку представлені різні варіанти шин. Вони можуть йти з диском чи без нього. Це збільшує вибір, але ускладнює догляд. Рекомендується попередньо вивчити правила зберігання шин, вони допоможуть продовжити термін експлуатації та захиститись від несподіваної поломки колеса. Навіть якщо воно нове, але лежало кілька місяців у гаражі до моменту встановлення, є ймовірність, що водій зіткнеться із низкою проблем. Гума може відволожитися, деформуватися або втратити закладені властивості через вплив ультрафіолету. Ось чому потрібно правильно зберігати колеса та періодично очищати їх від пилу, інших забруднень. У цьому матеріалі зібрані лише найкращі рекомендації для автомобілістів.

Умови зберігання гуми, про які потрібно знати

Шини з диском зберігаються у зібраному вигляді у підвішеному стані або горизонтальній стопці. Максимальна кількість – по 4 колеса. Експерти рекомендують по можливості попередньо зменшити тиск у шинах. Розглядаючи умови зберігання гуми з дисками, слід зазначити, що в жодному разі їх не можна ставити вертикально. Це може призвести до передчасного проколу чи вибуху.

Шини без диска заборонено складати, підвішувати. Вони повинні завжди знаходитись у вертикальному положенні. Також потрібно переконатися, що виріб не постраждає через підвищену вологість.

Рекомендації для зберігання шин без диска:

  • раз на місяць потрібно перевертати колеса;
  • не можна, щоб вага тривалий час впливала на одну точку протектора;
  • дlля обробки від пилу не слід використовувати хімічні засоби.

Найкраще, щоб шини лежали у спеціально обладнаному приміщенні з певною вологістю повітря та на стелажах для вертикального чи горизонтального зберігання.

Додаткові рекомендації

Щоб колеса не тільки служили довго, а й добре виглядали, їх варто обробляти засобом, що зберігає склад. Воно продається в магазині все для авто або є на СТО.

Приміщення для зберігання шин повинне відповідати таким умовам:

  • температурний режим від 15 до 25 градусів;
  • уникнення потрапляння прямих сонячних променів;
  • прохолодне повітря, що циркулює;
  • оптимальний показник вологості.

Якщо температура при зберіганні шин буде вищою або нижчою за стандарт, то це погіршить технічні характеристики.

Де проконсультуватися з приводу зберігання коліс

Якщо вам потрібні деталі, можете зв'язатися з одним з менеджерів нашої компанії по телефону, через електронну пошту або прямо на сайті. Він розповість про шкоду наявності біля шин бензину, жиру, хімікатів та надасть пару рекомендацій. Так вдасться продовжити термін експлуатації коліс.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner