Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Планове ТО для автомобілів MAN: особливості та вартість обслуговування вантажівки

Планове ТО для автомобілів MAN: особливості та вартість обслуговування вантажівки

Для великогабаритних автомобілів необхідний особливий контроль та організація періодичних перевірок їхнього технічного стану. Сервісна перевірка дорогої техніки MAN передбачає своєчасну заміну технічних рідин та інших складових для продовження термінів експлуатації. Крім того, слід контролювати своєчасність технічного обслуговування такого автомобіля, згідно з рекомендаціями інженерів, та не економити на вартості обслуговування вантажівки, насамперед, для власної безпеки.

Особливості технічного обслуговування вантажівок MAN

Своєчасна планова перевірка техніки попереджає появу несправностей та поломок, дорогих ремонтів та фінансових витрат водіїв. Технічне обслуговування та діагностика вантажівок МАН — це комплекс обов'язкових дій для підтримки справної та безперебійної роботи механізмів, деталей, складових вузлів автомобіля.

Великогабаритний транспорт, на відміну від легкових машин, має велику працездатність, підвищені навантаження і вантажопідйомність при транспортуванні та перевезенні, тому схильний до більш частого зносу. Регулярні огляди авто та своєчасне проведення ремонтних робіт, незалежно від рівня складності, гарантує стабільну працездатність вантажівки та збільшує термін її експлуатації. При проведенні технічного обслуговування вантажівок MAN обов'язковим є:

  • перевірка електричного обладнання, сходження коліс автомобіля;
  • заміна рідин у двигуні;
  • перегляд основних рушійних деталей вантажівки (стартер, акумулятор, генератор);
  • контроль гальмівних дисків, колодок, трансмісії;
  • перевірка можливих ушкоджень кузова;
  • комп'ютерна діагностика автомобілів MAN.

Витратні матеріали, деталі та інструменти повинні відповідати заводу-виробнику для забезпечення функціонування всіх систем техніки.

ТО для вантажівок MAN — це стабільність і гарантія якості

Тільки професійний сервісний центр вантажних автомобілів виконує комплексну перевірку та сервісне обслуговування німецьких вантажівок MAN. Надається гарантія на надані послуги та замінені деталі. В результаті планового технічного обслуговування, клієнт отримає не лише експертну консультацію фахівців та якісно виконаний ремонт за доступними цінами, а й рекомендації щодо подальшого догляду за автомобілем.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner