Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Сканування помилок авто - запорука вашої безпеки

Сканування помилок авто - запорука вашої безпеки

Власники авто дуже дбайливо доглядають за своїм транспортом, особливо якщо це їхня перша машина. Але будь-яка техніка з роками піддається зносу, отже - починає "хворіти". Як і людині, автомобілю потрібно регулярно відвідувати спеціальні заклади для діагностики та виправлення поломок, якщо такі є.

Що таке електродіагностика авто і для чого вона потрібна

Регулярна перевірка - необхідний захід для вашої машини, особливо, якщо вона часто ламається або видає різні помилки. Адже іноді дрібні поломки стають попередниками величезних ремонтних робіт в автосервісі. Пошук несправностей або з'ясування реального технічного стану машини відбувається під час повної діагностики. 

Що входить у повну діагностику авто:

  • перевірка коліс і гальмівної системи;
  • візуальний огляд деталей;
  • перевірка якості тех. рідин;
  • перегляд системи освітлення;
  • читання колів несправностей тощо.

Повна діагностика проводиться протягом 1,5-2 годин. Крім цього існує електродіагностика авто - перевірка електричних систем машини. Цей вид перевірки зараз найбільш популярний у сучасних автомобілях через велику кількість електронних систем. Електродіагностика також має кілька етапів, у якій бере участь не тільки фахівець, а й комп'ютерне обладнання:

  • підключення пристрою до машини;
  • "читання" помилок;
  • аналіз неполадок фахівцем у реальному часі;
  • оцінка поломки і перевірка працездатності систем.

Майстер СТО дає рекомендації з приводу ремонту і пропонує варіанти рішення власнику транспорту - залишити машину безпосередньо в сервісі для ремонту або почекати.

Від чого залежить вартість повної діагностики автомобіля

"Замовте повну діагностику автотранспорту - позбудьтеся поломок на тривалий час" - правило, яке варто завжди пам'ятати. Фахівці та виробники рекомендують проводити сканування помилок авто мінімум 1 раз на рік. Що більший вік машини, то частіше потрібна діагностика, від якої залежить безпека як водія і пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху. Дивні звуки, поява помилок на панелі управління, нехарактерні ривки під час руху - все це ознаки того, що потрібно терміново звернутися до майстра автосервісу і перевірити автотранспорт, зробити це не складно - зателефонувати до СТО і замовити огляд. 

Вартість повної діагностики автомобіля фахівець може сказати тільки після огляду авто, все залежить від послуги, яка виконується. Наприклад, електродіагностика системи освітлення коштуватиме дешевше, ніж повна діагностика всієї машини. Але іноді вигідніше зробити комплексний огляд, тим самим заощадити на дрібних послугах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner