Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Комп'ютерна діагностика автомобілів: методи і повірки

Комп'ютерна діагностика автомобілів: методи і повірки

Сучасний автомобіль являє собою складний механізм, в який впроваджено електронні схеми і створено єдині системи управління. Нові технології та вдосконалені інженерні ідеї допомагають здійснювати контроль не тільки за сигналізацією і подушками безпеки, а й за роботою двигуна, гальмівною системою, трансмісією і ходовою частиною. Електроніка цінна і важлива, тому з огляду на її складність, потрібно регулярно перевіряти її на предмет несправностей. Щоб виявити поломку або збій тієї чи іншої системи, необхідна комп'ютерна діагностика автомобілів.

Навіщо проводити комп'ютерну діагностику: які методи застосовуються

Якщо автомобіль різко втратив потужність, збільшилася витрата палива, з'явилася нерівність роботи мотора або засвітилася лампочка "CHECK", то настав час комп'ютерної діагностики. Фахівці рекомендують її проводити в профілактичних цілях перед далекою поїздкою або зміною сезону.

Для оцінки функціонального стану різних систем перевіряють:

  • блоки електронної системи
  • електронні вузли
  • датчики;
  • індикатори;
  • технічний стан електроніки;
  • працездатність бортовох системи

Для роботи використовується спеціалізоване обладнання. За допомогою сканера можна отримати не тільки код помилки, а й детальну розшифровку. Сканер відкоригує програмне забезпечення бортового комп'ютера, виявить несправності та надасть варіанти вирішення. Для комплексної діагностики транспортного засобу досвідченому майстру необхідно близько півгодини. Сучасні авто, на відміну від ранніх, мають кілька електронних блоків, що містять інформацію про контрольований вузол, тому найкраще довірити перевірку фахівцям автосервісу «Лонгран». Тут проведуть якісну комп'ютерну діагностику, ціна якої залежить від складності та обсягу виконаних робіт.

Де замовити комп'ютерну діагностику автомобіля

Діагностика транспортного засобу дозволяє своєчасно виявити неполадки, оцінити стан окремих вузлів і самого авто. Візуально або на слух неможливо визначити збої в його роботі. Тільки завдяки професійній діагностиці, яку можна за невелику ціну провести в автосервісі "Лонгран", можна знизити ризик виникнення несправностей. Своєчасне звернення дасть змогу заощадити час і гроші на дорогий ремонт. На СТО комп'ютерна діагностика проводиться на сучасному обладнанні, а також надається гарантія на виконані роботи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner