Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Чому машина не заводиться

Чому машина не заводиться

Проблема, чому авто не заводиться, насправді має багато причин, починаючи від банального розрядженого акумулятора та закінчуючи складнішими, наприклад, несправністю системи запалення. У цій статті буде зібрано топ-6 причин такої поведінки автомобіля та відповідь на вічне запитання: що з цим робити? Як вирішити цю проблему, щоб якнайшвидше все виправити і повернути залізного коня в рух.

Акумулятор та стартер

Акумулятор вже старий і не може працювати так, як має. На жаль, якщо акумулятор купили давно, він може вже не підійти. Перевірити це можна швидко. Наприклад, зробивши кілька сигналів, або увімкнувши фари. Але якщо світло темне, а звук тихий, є тільки один варіант – замінити акумулятор.

Стартер зламався. Часто причини, чому машина не заводиться, саме в несправності самого стартера і тут не так просто відновити ситуацію, перебуваючи в дорозі. Однак є можливість поправити дроти та замінити реле. І в тому, і в іншому випадку це тимчасове рішення. Але для того, щоб це не повторилося в невідповідний момент, варто не затягувати і провести діагностику у майстрів. Відремонтувати усі пошкоджені деталі.

Якщо стартер справний, а акумулятор не зношений, поломку потрібно шукати в іншому місці. Тому, якщо авто не заводиться, причини цього можуть ховатися в збою системи запалювання.

Перевірка свічок

Вам потрібно перевірити три елементи, які схильні до ризику поломки. Це свічки, котушки та високочастотні дроти в автомобілі. Почати можна з перевірки свічок і насамперед їх відкручують і перевіряють, оглядаючи з усіх боків. Таким чином, ви відразу побачите, наскільки добре вони виглядають і що з ними можна зробити, замінити відразу або спробувати їх полагодити.

Також бувають випадки, коли свічки нові та добрі, але просто не підходять до автомобіля. Тому запчастини завжди слід вибирати, виходячи з марки та характеристик машини.

Перевірте дроти щодо передачі струму. Адже навіть непомітний отвір в обмотці може призвести до того, що машина не заведеться. Отже потрібно розкласти дроти так, щоб було добре видно і активувати стартер. Якщо іскри немає, то з проводами все гаразд.

Котушка перевіряється в останню чергу. Але, з особливостей марки автомобіля, їх може бути одна або кілька.

Несправна паливна система

Для того, щоб правильно перевірити елементи в паливній системі, потрібно поступово їх розібрати та зрозуміти, що там не так. Виходячи з компонентів паливної системи, проводиться діагностика та перевіряється від більш простих до складних деталей:

  • паливопроводи;
  • фільтр;
  • форсунок;
  • насос;
  • бак для зберігання палива.

Таким чином, магістралі оглядаються суто візуально. Дивимося, чи там немає витоків. Щодо фільтрів — краще міняти їх якнайчастіше.

Потім потрібно перевіряти такі деталі:

  1. Чи достатній рівень палива у баку взагалі. Адже на деяких автомобілях інформація про паливо не зовсім коректна та може не відповідати дійсності.
  2. Потрібно перевірити насос. Наскільки правильно він розгойдується можна визначити, спостерігаючи за звуком. Але за потреби можна зробити і по-іншому. Так, відключивши лінії та включивши електроживлення, піде потужний потік палива. За умови, що насос знаходиться у справному стані.
  3. Також потрібно перевірити електронні компоненти. Необхідно оглянути запобіжники. Дуже важливо помітити, чи нормально протікає струм до форсунок та котушок. Наскільки справною є проводка і як добре вона йде. Іноді причина того, що машина не заводиться, є несправна сигналізація або її неправильне встановлення.

Таким чином, розібравшись в основних причинах, стає зрозуміло, чому авто не заводиться з першого разу і як це запобігти. Потрібно пам'ятати, що краще заздалегідь стежити за системою роботи автомобіля та вчасно проходити діагностику. Також важливо самостійно помічати деякі зміни у роботі двигуна, звуках, які видає машина. Найчастіше задовго до явно помітної поломки автомобіль дає сигнали. І власникам необхідно їх помічати для того, щоб уникнути непередбачених ситуацій у дорозі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner