Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

В чому особливості та необхідність повної комп'ютерної діагностики автомобіля

В чому особливості та необхідність повної комп'ютерної діагностики автомобіля

Більшість сучасних автомобілів мають електронні системи, які відповідають за стабільну роботу всіх механізмів. Для впевненості в їх справності рекомендується періодично проходити загальну комп’ютерну діагностику автомобіля. 

Що таке комп’ютерна загальна діагностика авто

Діагностика всіх систем автомобіля — це перевірка стану електронних систем за допомогою сучасного обладнання: (спеціальні стенди, сканери, рідери та інше). Апаратура зчитує помилки в машині, які виникають під час ламання. Далі майстри вирішують, як їх позбутися та розпочинають перекодування.

Сучасна апаратура дозволяє в короткий термін виправити навіть складні пошкодження мотора, трансмісії та інших систем управління. Потрібно пам’ятати, що своєчасна діагностика не тільки усуває помилки, а й допомагає уникнути серйозних проблем.

Навіщо потрібна комп’ютерна діагностика автомобіля

За допомогою діагностики також можна виконати наступні задачі:

  • переналаштування системи управління;

  • оптимізація роботи паливної системи;

  • підвищення потужності авто;

  • проведення необхідних оновлень. 

Спеціалісти нашого сервісу знають всі нюанси та тонкощі роботи, тому готові привести автомобіль до ладу в короткі терміни. 

Особливості проведення комп’ютерної діагностики

Які проблеми може вирішити комп’ютерна діагностика авто:

  • Діагностика двигуна — зростання використання палива, сторонні шуми, збої в роботі, зміна кількості холостих обертів, збільшення часу прогрівання.

  • Діагностика АКПП — буксування під час зміни передач, невластиві ривки, сторонні шуми, витік масла, помітне зростання використання палива.

  • Діагностика підвіски — гума зношується надто швидко, сторонні шуми під час поворотів та руху на поганому дорожньому покритті, передчасне спрацювання ABS.

При виникненні вищеперерахованих проблем, потрібно якнайшвидше звернутися за допомогою в автосервіс. Профілактичний огляд ніколи не буде зайвим, до того ж він зможе вберегти від серйозного та дорогого ремонту. 

Як часто потрібно проводити діагностику, написано у сервісній книжці автомобіля. Періодичність планового огляду залежить від марки, моделі та комплектації авто. Спеціалісти рекомендують звертати увагу на пробіг. ТО бажано роботи кожні 15-50 тис. км.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner