Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Комп’ютер всю правду розкаже — де можна зробити діагностику двигуна автомобіля

Комп’ютер всю правду розкаже — де можна зробити діагностику двигуна автомобіля

Автомобільний силовий агрегат цілком доцільно порівнювати з серцем людини — якщо він починає працювати з перебоями, це одразу ж відображається на поведінці машини. А якщо ж двигун повністю вийде з ладу, то й машина перетворюється на нерухомість і її доводиться доставляти до автосервісу на евакуаторі. Звісна річ, до цього краще не доводити та регулярно перевіряти «стан здоров’я» мотору. Робити це можна різними способами. Шофери старого покоління та деякі гаражні умільці стверджують, що можуть просто по звуку визначити, в порядку двигун чи ні. Інколи це дає позитивний результат, але частіше за все у тих випадках, коли з двигуном вже існують суттєві проблеми. Набагато точнішу відповідь на усі питання дає комп'ютерна діагностика двигуна, яка виявляє навіть незначні (поки що) несправності, які на цьому етапі можна швидко виправити, попереджаючи можливість виникнення більш серйозних проблем.

Коли треба проводити комп'ютерну діагностику двигуна

Зазвичай при гарантійному технічному обслуговуванні нових авто виконується діагностика усіх відповідальних агрегатів, в тому числі й мотору. Власникам авто з пробігом, гарантія на які вже закінчилася, періодичність обслуговування доводиться вибирати самостійно, спираючись на рекомендації виробника чи кваліфікованих майстрів автосервісу. Але це стосується планового обслуговування — якщо ж моторесурс силового агрегату вже певною мірою зменшився, він може вимагати до себе уваги й раніше, про що свідчать наступні симптоми:

 • проблеми з запуском мотора, особливо у теплу погоду;
 • нестабільні обороти, які «провалюються» або ж «плавають»;
 • помітно зменшилася потужність, двигун не розвиває повну тягу;
 • збільшилася витрата пального;
 • погіршилася динаміка розгону;
 • при роботі мотора з’являються незвичні звуки або сильний шум.

Також переважна більшість авто в наш час обладнані електронними системами самодіагностики — розвинена мережа датчиків контролює роботу усіх важливих вузлів, включаючи й двигун. При фіксації проблем вмикається індикатор «Check Engine», сигналізуючи о необхідності термінової діагностики.

Професійний техогляд для легкових автомобілів

Під час проведення технічного обслуговування на спеціалізованих СТО проводиться і діагностика двигуна із застосуванням високоточного комп’ютерного обладнання. Вона включає наступні основні етапи:

 • підключення електронного діагностичного сканера до центральної шини передавання даних в авто;
 • зчитування у пам'ять пристрою кодів помилок, які передаються модулями та датчиками самодіагностики;
 • розшифровка та аналіз отриманої інформації;
 • перевірка фізичних параметрів роботи силового агрегату на основі виявлених помилок;
 • оцінка обсягів робіт з виправлення неполадок та їх вартості.

В більшості випадків на діагностику витрачається від 30 хвилин до години, але в деяких випадках, коли перевірка не проводилася продовж значного часу та сканер виявляє дуже багато помилок, на їх обробку може знадобитися і декілька годин.

Звертайтеся до професійного автосервісу СЦ Лонгран — тут можна зробити діагностику двигуна автомобіля на сучасному обладнанні, що гарантує високу точність та швидкість встановлення причин будь-яких несправностей. Вартість діагностики цілком доступна, особливо з урахуванням того, що за її результатами можна швидко та радикально вирішити усі проблеми, навіть такі, що не встигли повною мірою себе проявити. Завдяки точному діагнозу не має необхідності повністю розбирати весь мотор у пошуках причин неполадок — майстер точно знає, що треба відремонтувати, тому і робить це в стислі терміни, а власник машини не витрачає зайвих грошей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner