Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Ремонт і діагностика легкових автомобілів у порівнянні з вантажними

Ремонт і діагностика легкових автомобілів у порівнянні з вантажними

Під час експлуатації автомобілів потрібно слідкувати за технічним станом, перевіряти наявність несправностей та вчасно їх позбуватися. Саме повноцінна справність автомобілів — гарантія безпеки на дорозі. Найменша несправність може стати причиною серйозної аварії під час поїздки. 

Якщо виникає потреба, роблять капітальний або частковий ремонт деталей, які неможливо замінити. 

Діагностика легкових автомобілів і вантажних: відмінності

Техобслуговування автомобіля та діагностика — це повноцінний комплекс робіт, який гарантує повний огляд та, за необхідності, ремонт деталей авто. Діагностика значно економить час та кошти водія, бо допомагає своєчасно виявити наявність проблем та швидко їх виправити. 

Сучасна діагностика автомобіля складається з:

  • перевірки наявності технічних рідин;
  • діагностики стану підвіски;
  • перевірки гальмівної системи.

За допомогою діагностичного комп’ютера проводиться повноцінна діагностика всіх систем автомобіля. Перевага сучасної діагностики полягає в тому, що автомобіль не потрібно розбирати для того, аби виявити проблему. 

Діагностика вантажних автомобілів — процес, який допомагає підтримувати стабільність праці, а також забезпечити водію вантажівки безпеку на дорозі. 

Діагностика вантажівок — це основний етап, який проводять перед ремонтом, послуга входить в повноцінне технічне обслуговування. Її можна поділити на  первинну та вторинну:

  1. Візуальний огляд вантажівки майстрами СТО.
  2. Діагностика за допомогою інструментів. Вона більш поглиблена та комплексна, проводиться в тому випадку, якщо первинної замало. 

Для діагностики як вантажних, так і легкових автомобілів беруть високоякісне, сучасне обладнання.

Ремонт і діагностика в автомайстерні Лонгран: переваги для вашого авто

Автомайстерня Лонгран проводить обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів. Особливість полягає в тому, що компанія почала працювати з легковими автомобілями з 2019 року, до цього часу працювали тільки з вантажівками. Великий штат працівників мав справу з надскладними несправностями, тому вони можуть своєчасно знайти та виправити проблему, що актуально особливо для комерційного транспорту. Адже кожна хвилина простою — це втрата грошей. 

Якщо ви хочете дізнатись — які ціни на ремонт автомобілів наразі, то ви можете знайти прайс на сайті, але це приблизна інформація. Повна вартість на ремонт вашого автомобіля буде відома після проведення діагностики, яка покаже, є проблеми чи немає.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner