Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Офіційний дилер Ford Trucks

Лонгран - офіційний дилер Forf Trucks
Автомобільними дилерами називаються компанії, які представляють певний бренд на території міста або регіону. Такі організації мають прямий зв'язок з виробниками автомобілів і оригінальних запчастин. Ford Trucks - один з офіційних представників, який займається обслуговуванням однойменної лінійки. Запчастини для вантажних автомобілів та інші комплектуючі виготовляються з урахуванням стандартів якості і лише доставляються в Україну шляхом габаритних вантажоперевезень. Таким чином, кожен власник автомобіля може отримати оригінальний товар від посередника. Завдяки взаємовигідної співпраці кожен має можливість придбати відповідні і сертифіковані продукти за гідними цінами. Варто відзначити, що автозапчастини для вантажних автомобілів менш поширені на ринках, тому офіційні дилери стануть кращим рішенням.
Відомий виробник Ford Trucks є флагманом на автомобільному ринку. Підтримці високого статусу сприяють прогресивні технології, які регулярно впроваджуються у виробництво. Завдяки посередництва, запчастини для вантажних автомобілів надходять до покупців уже сертифікованими, тобто з підтвердженням бренду. У нашій країні не так багато дилерів Ford, проте і серед них є недобросовісні представники. Тому важливо звернутися в правильну організацію з гарною репутацією. Компанія Лонгран не перший рік займається постачанням якісних траків в багато країн і має бездоганну репутацію.

Головні переваги обслуговування у офіційного дилера Ford Trucks

Ford дилер в Україні має офіційний статус і протягом декількох років успішно займається постачанням запчастин для вантажних автомобілів. Компанія-виробник зацікавлена ​​в існуванні таких організацій і регулярно проводить з ними переговори. Крім цього, Ford дилери мають повноваження для поширення ліцензованої продукції, а також для виконання гарантійного обслуговування автомобілів. Якщо говорити про неофіційні посередниках, які здійснюють вантажні перевезення по Києву і Україні, у них відсутній строгий регламент і зв'язок з виробниками. Саме тому співпраця з такими представниками може обернутися покупкою неякісних продуктів.

Для будь-якої компанії, що є офіційним дилером в Україні, існують окремі корпоративні вимоги від виробника, дотримання яких обов'язково перевіряється. Вони стосуються і прописаних стандартів обслуговування, і компетентності співробітників. Будь офіційний представник серйозно ставиться до таких вимог, оскільки високому статусу потрібно відповідати.

Великий постачальник запчастин для вантажних автомобілів пропонує свої переваги для клієнтів. Зокрема, оптові ціни. Оскільки організація функціонує в великих масштабах, вона може собі дозволити не завищувати ринкову вартість. В даному випадку у Лонгран хороша репутація по всьому світу саме завдяки якісному обслуговуванню клієнтів, лояльними цінами і вигідними умовами співпраці. Вантажоперевезення по Україні здійснюються в усі міста, подробиці можна дізнатися у співробітників компанії, скориставшись контактними даними.

Нюанси роботи з Лонгран як з офіційним дилером Форд в Україні

Потенційним покупцям запчастин для американських вантажних автомобілів завжди важче знайти хорошого постачальника на ринку. Ви в пошуку комплектуючих для треків Форд? Пропонуємо скористатися послугами доставки ford від офіційного дилера в Україні. Це одна з кращих компаній, яка надає лише перевірений товар з гарантією якості.

Офіційний дилер ford має ряд зобов'язань перед клієнтами:

  • регулярне придбання запчастин і комплектуючих від виробника, які виготовлені відповідно до стандартних сертифікатами якості;
  • здійснення професійного обслуговування лінійки автомобілів;
  • зберігання товару згідно з діючими нормами;
  • ведення прямих переговорів з офіційними виробниками запчастин для американських вантажних автомобілів і самих траків.

Виходячи з цього, в обов'язки дилерів входить ремонт представленої лінійки автомобілів із заміною запчастин.

Чому варто співпрацювати з Лонгран (офіційним дилером Ford Trucks)

Співпрацюючи з компанією Лонгран, ви отримаєте тільки найкращі та ліцензовані запчастини для вантажних автомобілів без великих переплат за посередницькі послуги, як це часто буває з іншими представниками. Також ви можете замовити послуги вантажоперевезень фурами, що дуже зручно, оскільки в Україні важко знайти перевірену компанію, що займається вантажоперевезеннями. На представників відділень лягає повна відповідальність за виконання своїх завдань, тому ви можете бути впевнені в приємному результаті співпраці.

Працюючи з компанією Лонгран, ви зіткнетеся з багатьма перевагами, серед яких:

  • оригінальні деталі від виробника і адекватна цінова політика;
  • великий асортимент продукції, серед якого легко знайти потрібну запчастину;
  • тривалий термін експлуатації продукції;
  • підтвердження якості сертифікатами.

Завдяки співробітникам компанії навіть вимогливі клієнти отримають приємні враження від співпраці і повернуться за наступними покупками.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner