Кошик
1 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Сервіс вантажних автомобілів в Гайсині

«Лонгран» — автосервіс вантажних автомобілів, що входить в загальнонаціональну мережу автомайстерень Q-Service Truck. Ми надаємо різні послуги з технічного обслуговування вантажівок, що належить приватним особам, підприємцям і великим компаніям. Команда досвідчених майстрів робить особливий акцент на терміновості виконання ремонтних робіт і першокласний сервіс. Автосервіс вантажних авто «Лонгран» у місті Гайсин — ідеальний баланс ціни і якості ТО.

Професійний автосервіс вантажних авто — економія часу і грошей

Технічне обслуговування вантажівок — завдання, яке не можна довіряти недосвідченим спеціалістам без необхідної кваліфікації. Ремонт в кустарних умовах здатний посилити неполадки і призвести до ще більш серйозних проблем, аж до повного виходу з ладу всіх автомобільних вузлів. Сучасне СТО вантажних авто зобов'язане строго контролювати якість надаваних послуг, щоб не втратити довіру автомобілістів та автовласників. В автоцентрі «Лонгран» виконують:

  • заміну масла в двигуні;
  • комп'ютерну діагностику;
  • діагностику і ремонт гальмівних систем;
  • ТО і ремонт причіпної техніки;
  • відновлення паливних баків.

Фахівці автосервісу вантажних авто врахують усі ваші побажання і виконають роботу в мінімальні терміни. Ми прекрасно розуміємо, що знаходиться на ремонті вантажівка викликає затримки в роботі і призводить до фінансових втрат, тому гарантуємо доступні ціни та індивідуальний підхід до вирішення кожної задачі.

Особливості автосервісу вантажних автомобілів Лонгран

Затребуваність автосервісу вантажних автомобілів можна відстежити за кількістю вдячних клієнтів і темпами розвитку майстерні. Компанія «Лонгран» неспроста стала учасником мережі автомайстерень Q-Service Truck. Це дозволило нам розширити кількість послуг і підвищити стандарти обслуговування. Українські автомобілісти обирають нас з наступних причин:

  • Високий професіоналізм співробітників — тільки досвідчені майстри, які спеціалізуються на обслуговуванні вантажівок.
  • Сучасна технічна база — у роботі використовуємо новітнє діагностичне обладнання і надійні інструменти.
  • Комплексний підхід — наше СТО вантажних авто береться за роботу будь-якого ступеня складності і успішно доводить її до кінця.

СТО вантажних авто для приватних осіб і підприємців

Если вы желаете продлить срок службы своего грузовика или стремитесь поддерживать автопарк в идеальном техническом состоянии, доверьте эту работу опытным профессионалам из «Лонгран». Наш автосервис грузовых автомобилей обслуживает как частных лиц, так и крупные транспортные организации. Мы гарантируем высокое качество услуг независимо от их стоимости и затраченного времени. Цену диагностических и восстановительных мероприятий уточняйте у менеджеров в телефонном режиме или непосредственно на СТО в Гайсине.

Регулярне технічне обслуговування — запорука безперебійної і тривалої роботи будь-якого авто! А для легкових машин пропонується окремий сервіс легкових автомобілів у Гайсині від компанії Лонгран.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner