Кошик
1 відгук

Сервісні центри вантажних та легкових автомобілів ЛОНГРАН

0 (800) 35-93-76
+380 (67) 537-20-97
Сервіс Буча
+380 (50) 136-54-44
Сервіс Гайсин
+380 (67) 735-93-49
Легковий сервіс Буча

Статті

Основний розділ

Блог

 • Білий дим із вихлопної труби — несправність чи особливість
  Білий дим із вихлопної труби — несправність чи особливість
  Про багато несправностей авто можна здогадатися щодо змін у роботі його систем, навіть і не вдаючись до діагностики. Наприклад, за кольором диму, який виходить при пуску з вихлопної труби, можна встановити, чи в справному стані знаходиться двигун. Якщо все в нормі, то диму буде зовсім небагато, а через три-п'ять хвилин, у міру нагріву, вихлоп має стати практично прозорим. Густий і добре помітний дим, що не зникає навіть при повністю прогрітому двигуні, - явна ознака несправності.
  Білий дим із вихлопної труби — несправність чи особливість
 • Наскільки шкідливий для авто холодний пуск двигуна
  Наскільки шкідливий для авто холодний пуск двигуна
  Силовому агрегату автомобіля доводиться працювати в непростих умовах - влітку постійно боротися з перегрівом в екстремальну спеку, а в сильні морози кожна спроба старту перетворюється на лотерею. Далеко не завжди вдається завестися з першої спроби, а зношування двигуна при холодному пуску істотно збільшується, що негативно позначається на його ресурсі. Вирішувати цю проблему можна по-різному.
  Наскільки шкідливий для авто холодний пуск двигуна
 • Чи варто поспішати із заміною лисої гуми
  Чи варто поспішати із заміною лисої гуми
  Нова гума коштує недешево, тому у багатьох автовласників виникає питання, чи варто міняти зношені шини, які виглядають цілком нормально і не мають серйозних зовнішніх пошкоджень. Можливо, це певною мірою справедливо для чистого і сухого асфальту, а ось на мокрій дорозі лисі шини стають небезпечними внаслідок ефекту аквапланування. У сильну зливу автомобіль може стати некерованим вже на швидкості трохи більше 60 км/год, що загрожує серйозними наслідками.
  Чи варто поспішати із заміною лисої гуми
 • Чому запітнівають вікна в машині
  Чому запітнівають вікна в машині
  У туманну, дощову чи морозну погоду всім автолюбителям доводиться стикатися з неприємною проблемою — вікна пітніють у машині і нічого через них не видно. Однак буває і так, що на дворі ще порівняно тепла пора, а скло все одно пітніє — у чому тут справа? Розбираємось, через що в авто пітніють шибки.
  Чому запітнівають вікна в машині

Сервіс по марці авто

 • Вантажний сервіс Ford
  Вантажний сервіс Ford
  Всі види діагностики вантажного автомобіля Ford. Комплексна перевірка усіх систем або окремих елементів. Ремонт будь-якого рівня складності. Низькі ціни і висока якість обслуговування. Гарантія на всі послуги. Післягарантійне сервісне обслуговування.
  Вантажний сервіс Ford
 • Вантажний сервіс Renault
  Вантажний сервіс Renault
  Надійний ремонт вантажних автомобілів Renault в Києві або місті Гайсин. У сервісі працюють досвідчені механіки та діагности. Застосовують сучасні технології та прогресивне обладнання. На СТО «Лонгран» доступні ціни. Гарантія на всі види робіт.
  Вантажний сервіс Renault
 • Вантажний сервіс DAF
  Вантажний сервіс DAF
  Професійний підхід до ремонту вантажівок DAF. Діагностика (комп'ютерна, фізична, дистанційна), ремонт турбіни, гальмівної системи, PLD-секцій, пневматичної підвіски, двигуна, ходової, балансування циліндрів.
  Вантажний сервіс DAF
 • Вантажний сервіс Scania
  Вантажний сервіс Scania
  Повний комплекс послуг по ремонту вантажівок Scania. Ремонт двигуна, КПП, відновлення кузова після ДТП, заміна вузлів гальмівної системи, відновлення електросистеми, налаштування балансу паливних циліндрів, заміна форсунок, шиномонтажні роботи.
  Вантажний сервіс Scania

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner